Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області інформує

Дата: 04.06.2021 13:29

Фото без описуСтаном на 01.06.2021 року в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) перебуває 1007 одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з них:

480 осіб перебувають в відділенні соціальної допомоги вдома, які отримують соціальні послуги за місцем проживання - це особи, які втратили здатність до самообслуговування у зв’язку з частковою або повною втратою рухової активності та потребують сторонньої допомоги.

513 осіб перебувають в відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – це особи та сім’ї, які перебувають в складній життєвій ситуації та мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей та дітей з інвалідністю, особи похилого віку, особи з інвалідністю, особи з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування.

Відділення адресної допомоги виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально – технічної бази безоплатно забезпечує осіб:

• продуктами харчування;

• одягом, взуттям та іншими предметами першої необхідності;

• предметами і засобами особистої гігієни;

• санітарно – гігієнічними засобами для прибирання та засобами догляду;

• транспортними послугами.

14 осіб проживають в відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка – це одинокі громадяни похилого віку, особи з інвалідністю з дитинства, І, ІІ, ІІІ – груп інвалідності, хворі, які потребують стороннього догляду, медичної допомоги та житла і яким, згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у відділенні.