Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

02 червня під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Олександра Конопчука відбулась нарада щодо організації та відзначення Дня молоді та Дня Конституції України, тому що турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи.

Учасники наради надали свої пропозиції щодо проведення святкових заходів та обговорили основні організаційні питання, щоб зробити це свято незабутнім, адже сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.

У нараді взяли участь начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Круть, начальник відділу освіти Сергій Діренко, начальник служби у справах дітей та сім'ї Людмила Секрет, директор Центрального будинку культури Олена Горова, директор Центру дитячої та юнацької творчості Валентина Лосіцька, директор дитячо-юнацької спортивної школи В'ячеслав Калінський, тренер дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Калінський, заступник директора „Рокитнянський професійний ліцейНаталія Івжич.

Пропозиції та своє бачення щодо відзначення Дня молоді та Дня Конституції України надсилати на електронну адресу відділу культури, молоді та спорту селищної ради - rokkultura@ukr.net