УВАГА! Інформація для жителів Рокитнянської територіальної громади!

Дата: 02.06.2021 11:56

Фото без описуГоловне управління ДПС у Київській області просить платників податків, до яких телефонують нібито фахівці, бути уважними та не реагувати на вимоги шахраїв.

Телефонні шахраї, представляються працівниками податкової служби та вимагають у суб’єктів господарювання перерахування коштів на банківські карти на потреби податкової служби та за вирішення певних питань в контролюючому органі. Телефонують з мобільних номерів: +380993098749, +380669519144, +380953086882.

Наразі такі випадки мають місце на території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Щоб ці фальшиві посадовці податкової не скористалися довірою платників податків, закликаємо представників бізнесу бути пильними та не піддаватись на провокації. А у разі надходження дзвінків від імені нібито працівників ГУ ДПС у Київській області з будь-якими незаконними вимогами, слід відразу повідомляти Національну поліції України та управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області.

Телефон довіри по фактам корупції: 044-200-37-93, 044-200-37-50