Оператор котельні забезпечує безаварійну експлуатацію обладнання котельні (парові та водогрійні котли, що працюють на газоподібному і рідкому паливі), трубопроводів котельні, обладнання водопідготовки, допоміжного обладнання.

Робітник проводить пуск і зупинку котлів, стежить за справністю контрольно-вимірювальних приладів, рівнем води в котлах, тиском та температурою пари, води й відхідних газів. Регулює горіння палива. Веде змінну документацію. Чистить арматуру та прилади котла. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговує.

За сприяння служби зайнятості безробітні можуть безоплатно здобути професію оператора котельні у центрах професійно-технічної освіти в Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Рівному, Сумах та Харкові. З 7 червня в Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ розпочнеться навчання усіх охочих за цим фахом. Термін навчання - 4,5 місяці. Витрати на проїзді проживання – за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо Ви маєте повну загальну середню освіту та хочете здобути цю професію – телефонуйте (04562) 5-22-61, і фахівець з організації профнавчання Оксана Гулакова надасть необхідну інформацію.

Дізнавайтеся більше та навчайтеся з нами!

#КОЦЗ #Рокитне_філія #служба_зайнятості #послуги #my_profession #профнавчання #довідник