30 травня свій ювілейний день народження святкувала чарівна жінка, привітна господиня, викладач по класу музично-теоретичних дисциплін комунального закладу Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області „Музична школаВалентина Василівна Наконечна.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, вручаючи Подяку Рокитнянської селищної ради та квіти, звернувся до ювілярки із щирими словами привітання:

„Від депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто дозвольте привітати Вас з визначною датою! Прийміть щиросердні, сповнені людської шани та поваги вітання з нагоди Вашого ювілею! Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця принесли неоцінений внесок в культурно-мистецьке життя Рокитнянської громади”.

Заступник селищного голови Олександр Конопчук подякував іменинниці за мудрість, щедрість душі, за велику відданість професії та побажав здоров’я на довгі літа, щастя, вічної душевної молодості, оптимізму і сімейного добробуту.

Начальник відділу культури, молоді і спорту селищної ради Тетяна Круть вручила Валентині Василівні Грамоту відділу культури, молоді і спорту. 

Педагогічний колектив дитячої музичної школи в свою чергу привітали ювілярку не тільки словами, а й чарівною піснею.