Мотокоси та бензопили поїхали у села!

Дата: 28.05.2021 14:45

У Рокитнянській територіальній громаді місцеве керівництво переймається не лише питаннями впорядкування центру громади, а й сіл, що входять до неї. Зокрема щодо питань благоустрою. Звичайно, що всі питання вирішити відразу неможливо та все ж таки крок за кроком позитивні зміни відбуваються і про них варто розповідати.

Селищний голова Юрій Андрійович постійно відвідує села територіальної громади, тримаючи у полі зору роботи, котрі там проводяться. Тож з  його ініціативи, з метою покращення благоустрою та санітарного стану населених пунктів, за кошти бюджету територіальної громади придбано мотокоси і бензопили та передано старостам сіл: Житні Гори, Запруддя, Луб’янка, Ромашки, Ольшаниця, Телешівка та комунальному підприємству "Острів". Мотокоси та бензопили у селах громади не будуть стояти без діла: площі великі, трави коситься багато, постійно потрібно тримати в порядку кладовища, узбіччя, місця відпочинку тощо, а надана техніка значно полегшить підтримувати належний стан територій сільської місцевості.