Нарада щодо облаштування кладовища по вулиці Окружна

Дата: 26.05.2021 10:38

26 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо облаштування кладовища по вулиці Окружна в смт Рокитне Київської області. В ході наради обговорено питання про використання охоронної зони лінії електропередач 10 кВ, про забезпечення електропостачанням об’єктів майбутнього кладовища. Учасниками наради узгоджено питання використання даної охоронної зони.

Юрій Андрійович дав доручення вивчити питання декількох варіантів підключення до електропостачання проектуємого об’єкта кладовища.

У нараді взяли участь начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслав Теліуз, директор комунального підприємства "Рокитневодоканал" Олексій Ніколенко, провідний інженер західного регіону ПрАТ "ДТЕК Київські Регіональні Електромережі" Богдан Маніленко.