Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

Дата: 24.05.2021 17:09

24 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень: директор комунального підприємства "Рокитне водоканал" Олексій Ніколенко зазначив, що працівниками підзвітної служби здійснено ремонт приймального відділення каналізаційно-насосної станції № 1 та ремонт із заміною внутрішньої частини засувки діаметром 14 мм каналізаційно-насосної станції № 1. Директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно та директор комунального підприємства "Острів" Микола Поночовний зазначили, що тривають роботи з покосу трави, прибирання сухостою, підрізання кущів. Директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук доповів, що продовжуються планові ремонти покрівель багатоповерхових будинків в смт Рокитне. Начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак наголосив, що питання проходження експертизи проектної документації полігону твердих побутових відходів в смт Рокитне необхідно узгодити із Департаментом житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської ОДА. Також Ігор Віталійович презентував передпроектні розробки щодо облаштування кладовища по вулиці Окружна в смт Рокитне Київської області. Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна повідомила про те, що всі пропозиції учасників, які брали участь в аукціонах щодо поточного ремонту доріг по вул. Незалежності, Заводська та Ентузіастів дискваліфіковано, в зв’язку з невідповідністю наданих пакетів документів до тендерної документації. До 30 травня триває період оскаржень. Повторні торги будуть оголошені  01 червня 2021 року. В селі Запруддя завершено поточний ремонт дороги по вул. Жовтнева та розпочато ремонт дороги по вул. Гагаріна.