Нещодавно у КП "Рокитне водоканал" повідомили про заплановане підвищення тарифу на централізоване водопостачання і водовідведення. Жителі громади цією новиною обурені… Тому 24 травня 2021 року у центрі селища Рокитне відбувся мітинг щодо недопущення підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Із представниками громадськості зустрівся Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та директор комунального підприємства "Рокитне водоканал" Олексій Ніколенко. Керівництво громади вислухали позицію учасників мітингу щодо питань тарифної політики.

Наболіло. Саме так можна передати стан людей, які приймали участь у цих зборах. Мешканці громади були обурені підняттям тарифів на воду та водовідведення. Люди висловили думку, що просто не "потягнуть" таких тарифів.

Відповідаючи на запитання учасників зборів, Юрій Андрійович та Олексій Віталійович пояснили, які чинники впливають на зміну вартості окремих складових структури тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

В разі неприйняття тарифів Рокитнянська селищна рада має дотувати різницю між економічно обґрунтованими тарифами та затвердженими.

По завершенню мітингу керівництвом громади вирішено додатково вивчити порядок та правильність нарахування тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.