Суперкубок Рокитнянської селищної територіальної громади серед ветеранів

Дата: 21.05.2021 16:27

19 травня 2021 року на спортивному майданчику з синтетичним покриттям Рокитнянського закладу загальної середньої освіти №3 відбулося відкриття нового футбольного сезону серед ветеранів щорічним турніром з футболу за Суперкубок Рокитнянської територіальної громади серед ветеранських команд сезону 2021 року.

Присутніх на заході привітали заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук і спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара Погасій.

За перемогу змагалися кращі ветеранські команди сезону 2020 року: АФ „Україна”, ТДВ „Синявське” і „Борусія”.

Заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук подякував командам за цікаву результативну гру, популяризацію фізичної культури та спорту, здорового способу життя і активного відпочинку та вручив дипломи, грамоти  і медалі командам  ветеранів:  „Борусія” - за ІІІ місце, ТДВ „Синявське” - за ІІ місце, а переможцю ветеранській команді  АФ „Україна” ще й перехідний Суперкубок  Рокитнянської територіальної громади.

Футболіст команди ТДВ „Синявське”, Михайло Клименко, був найактивніший на турнірі і отримав статуетку „Кращий гравець”.