Виїзд в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та багатодітні родини

Дата: 21.05.2021 16:20

Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд в села Житні-гори, Савинці, Запруддя, Телешівка, Першотравневе та відвідано 5 сімей, а саме: багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

У родинах про які надійшли повідомлення було здійснено оцінку потреб сім’ї/особи та відкрито соціальні картки сім’ї/особи. Також складено акти рівня безпеки дитини. Батькам, які мають новонароджену дитину було надано роз’яснення щодо наслідків за невиконання обов’язків по догляду за немовлям. В сім’ях, які знаходяться у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом, або відкриті картки сім’ї/особи, яким було надано попередньо рекомендації щодо покращення умов проживання, облаштування місця для гри та відпочинку, виконання домашнього завдання, здійснено контрольний огляд щодо виконання рекомендацій.