20 травня 2021 року колектив відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради долучився до святкування одного із найсамобутніших свят української культури – Дня вишиванки, яке традиційно щороку відзначається у третій четвер травня.

В цей день усі охочі долучаються до свята, надівши національне гарне вишите вбрання. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка також символізує й родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Відділ культури, молоді та спорту теж з радістю долучився до доброї традиції святкування Дня вишиванки. Працівниці-красуні відділу в цей день одягли українське національне вбрання - вишиті нитками, бісером та стрічками сорочки й сукні. Краса неймовірна! Виникає бажання щодня носити вишитий одяг!

Дивлячись на красу вишитої української сорочки, відразу буденний настрій змінюється на святковий.

Колектив відділу культури, молоді та спорту провів чудову фотосесію у вишиванках, долучившись до загальнонаціонального тренду української вишиванки!

Бажаємо всім яскравого, барвистого та квітучого життя, як наша рідна національна колоритна вишиваночка!