Колектив Рокитнянської селищної ради долучився до святкування Дня вишиванки

Дата: 20.05.2021 10:52

Традиційно, у третій четвер травня, всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка завжди була і залишається українською святинею. Вона символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або навчання в українській національній вишитій сорочці.

Колектив селищної ради підтримав відзначення традиційного Дня вишиванки, прийшовши на роботу у вишитих вбраннях!

Вітаємо всіх  з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!