Засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради

Дата: 19.05.2021 15:21

19 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника селищного голови Миколи Соколовського та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

20 присутніх членів виконавчого комітету заслухали та обговорили 51 питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, серед них: про організацію оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку; про схвалення проекту Програми з організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру на підвідомчій території Рокитнянської селищної ради до 2023 року; про схвалення проекту Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Рокитнянської селищної територіальної громади "Молодь Рокитнянщини" на 2021-2025 роки; про затвердження номенклатури справ Рокитнянської селищної ради на 2021 рік; про уповноваження посадових осіб відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення. У засіданні взяли участь начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Людмила Секрет, начальник юридичного відділу селищної ради Марія Мосейчук, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслав Теліуз, директор комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" Сергій Ігнатьєв, директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Оксана Хілініч, спеціаліст І категорії відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тамара Погасій, начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради.