Виїзд в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та багатодітні родини

Дата: 18.05.2021 16:30

Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд в села Савинці, Нова-Маківка, Маківка, Телешівка, Першотравневе 7 сімей, а саме: багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

У родинах в  яких перевірявся стан протипожежної безпеки було здійснено огляд проведених робіт та надано необхідні рекомендації. Сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом було надано консультації про необхідність працевлаштування. Також надано рекомендації щодо покращення умов проживання, облаштування місця для гри та відпочинку, виконання домашнього завдання. Батьків було попереджено про відповідальність за систематичне ухиляння від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов проживання та надано роз’яснення про наслідки невиконання батьківських обов’язків.