18 травня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

У ході засідання розглянуто ряд питань, серед них: про затвердження норм витрат на проведення спортивних і молодіжних заходів та військово-патріотичних спортивних ігор у Рокитнянській територіальній громаді; про надання ТОВ "ЛАЙФСЕЛЛ" доступу до об’єкту інфраструктури нерухомого майна комунальної власності Рокитнянської селищної територіальної громади; про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються у результаті реорганізації шляхом приєднання до Рокитнянської селищної ради та інші.

В результаті роботи комісії були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради. У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, керівники структурних підрозділів селищної ради.