17 травня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології. На початку засідання методом жеребкування трьом учасникам АТО виділили земельні ділянки під забудову площею по 0,10 га в смт Рокитне.

На порядку денному постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, що відносяться до її компетенції, а це: розгляд технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; розгляд технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення для іншого сільськогосподарського призначення; розгляд технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та інші. Після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергового пленарного засідання сесії Рокитнянської селищної ради. У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець та спеціаліст І категорії - землевпорядник  відділу земельних відносин і екології селищної ради Світлана Ткаченко.