Служба у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради оголошує конкурс малюнків «Майбутнє Рокитнянщини очима дітей».

Дата: 13.05.2021 15:49

До міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради оголошено конкурс дитячих малюнків «Майбутнє Рокитнянщини очима дітей» для дітей віком від 7 до 15 років.

Конкурс проводиться з 13 травня по 28 травня 2021 року на території Рокитнянської територіальної громади.

Для участі у конкурсі потрібно:

1. Намалювати малюнок, який відповідає темі конкурсу та підписати його (прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, вік та контактний номер телефону);

2. Малюнок принести до місцевої бібліотеки, служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради (смт Рокитне, вул. Незалежності 2).

Малюнки приймаються до 28 травня. Переможців буде визначено 01 червня 2021 року.

Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду а й нашої Держави. Саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. Наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.