11 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

На початку наради Юрій Андрійович повідомив про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 по Рокитнянській територіальній громаді станом на 11 травня 2021 року. Пацієнтів, що зараз хворіють на COVID-19 - 73 особи. Медичних працівників - 143. Всього захворівших дітей 145, з них 102 в цьому році.

Далі, в ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень: директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук та директор комунального підприємства "Рокитне водоканал" Олексій Ніколенко доповіли, що працівниками підзвітних служб здійснено пробивання внутрішньо-дворової та квартальної мережі водовідведення по вулицях: Садова № 7 та № 5, Незалежності № 26А та № 30, Ентузіастів № 6, № 10, № 17А, № 17Б. Також Олексій Віталійович зазначив, що здійснено обстеження з перевіркою робочого стану артезіанських свердловин в урочищі Рогозянська смт Рокитне та проведено заміну насосного агрегату ЕЦВ 8-16-140 на свердловині номер 3 в урочищі Рогозянка. Директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно наголосив, що здійснено ямковий ремонт доріг по вулицях: Садова, Шкільна, Лісна, Братів Липовенків, Червона Січ, Тополева та Телешівська. Також тривають роботи над ошатним виглядом нашої громади. Директор комунального підприємства "Рокитнетепломережа" Микола Юрченко повідомив про ремонт запірної арматури та заключення договору на повірку лічильників газу. Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна доповіла, що працівниками відділу разом з переможцем аукціону, що відбувся на базі електронної системи публічних закупівель України ProZorro, укладено договір на виконання робіт з поточного  ремонту дорожнього покриття вул. Першотравнева в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області. Завершено аукціони по процедурі відкритих торгів на закупівлю робіт з поточного ремонту дорожнього покриття по вулицях Незалежності, Заводська та Ентузіастів в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області. Після завершення періоду оскарження, який триватиме до 20.05.2021, у разі відсутності скарг учасників аукціону, з переможцем торгів також буде укладено договори на виконання робіт з поточного ремонту вищеназваних доріг селища. Також буде проведено технічний нагляд за проведеними роботами на якість виконаних робіт.

По завершенню наради Юрій Андрійович кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.