Упорядкування та приведення до належного естетичного стану території в нашому селищі – це обов'язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та виховання.

Напередодні Великодніх свят працівники відділення стаціонарного догляду, яке функціонує в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області поліпшували благоустрій та санітарний стан навколишнього середовища на своїй території в с. Насташка: омолоджено старі дерева, підготовлені клумби для посадки квітів, обкопано та побілено дерева та кущі. Особлива увага приділялася благоустрою та впорядкуванню могил підопічних на кладовищі.

Заходи благоустрою важливі не лише напередодні свят. Головне – дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Для колективу Рокитнянського територіального центру – це не гасло, а щоденна життєва сутність.


Інна ДЕНИСЕНКО – директор Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 04562- 5-16-28.