Великодні традиції Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Дата: 28.04.2021 13:08

Настає один з найсвітліших днів для всього православного світу – свято Великодня! Нехай же цей день творить чудеса, дарує усім здоров'я, душевне тепло, турботу близьких і любов! Нехай Господь буде з нами завжди!

Доброю традицією в Рокитнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради стало привітання нужденних людей похилого віку та осіб з інвалідністю напередодні Великодніх свят. Наша мета – приділяти увагу кожному, хто потребує допомоги, це частинка милосердя, яку ми повинні проявляти щодня!

Ось і сьогодні, директор територіального центру Інна Денисенко та соціальні робітники відвідали 120 жителів громади, які перебувають на обслуговуванні в Рокитнянському територіальному центрі та вручили їм продуктові набори та Великодню випічку.