Відбулась нарада з директорами місцевих ринків

Дата: 28.04.2021 10:57

28 квітня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів нараду з директорами місцевих ринків щодо роботи продовольчих ринків за умови дотримання протиепідемічних вимог.

Згідно з вимогами, розробленими Міністерством охорони здоров'я України:

• працівники, продавці та відвідувачі ринку мають одягати медичні маски або респіратори та проходити безконтактний температурний скринінг;
  • на кожному вході на територію ринку мають встановити диспенсери з антисептиком;
  • кожні три години на ринках мають дезинфікувати контактні поверхні, а наприкінці кожного робочого дня - прибирати та дезинфікувати усі приміщення;
  • кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати з розрахунку один покупець на 10 квадратних метрів торговельної площі ринку;
  • відстань між робочими місцями продавців має становити не менше трьох метрів, а місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;
  • ринки мають постійно інформувати відвідувачів ринку про встановлені обмеження та інформацію про профілактику COVID-19.

Микола Васильович наголосив на особистій відповідальності директорів ринків за забезпеченням безпечних умов роботи. За його словами, у разі виявлених порушень ринок закриватимуть.

"Усі повинні зрозуміти, що швидкість розповсюдження вірусу є дуже великою. Тому маємо бути максимально в безпеці", - зазначив Микола Васильович.

У нараді взяли участь начальник управління Держпродспоживслужби у Рокитнянському районі Київської області Леонід Джміль, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслав Теліуз, заступник начальника відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області Юрій Антонюк.