Внесення змін у порядок торгівлі на приринковій площі Рокитнянського продуктового ринку

• 91

24 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді.

Розглянуто питання про внесення змін у порядок торгівлі на приринковій площі Рокитнянського продуктового ринку.

Членами комісії вирішено:

1. Перенести торгівлю (птицею, розсадою, саджанцями, цукром, та іншими  продовольчими та непродовольчими товарами) з приринкової площі по вул. І.Зінича на вул. Набережну.

2. Директору комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнеблагоустрій" Юрію Сахну, разом з начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком - визначити місця для торгівлі різними видами товарів та продукції, та встановити таблички з відповідними написами.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділення поліції №1 Білоцерківського РУ поліції ГУ національної поліції  в Київській області.