27 квітня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук провів засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001 почесне звання України "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Під час засідання розглянуто звернення жительки с. Бакумівка, яка народила та виховує 8 дітей та звернення жительки смт Рокитне, яка також народила та виховує 8 дітей.

Члени комісії вирішили підтримати кандидатури жінок для присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" та підготувати клопотання для розгляду на виконкомі Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.