27 квітня 2021 року в.о. начальника відділу культури молоді та спорту Світлана Полив’ян та спеціаліст відділу Алла Нечепоренко здійснили черговий об’їзд закладів культури Рокитнянської територіальної громади. Цього дня було обстежено будинки культури, сільські клуби та бібліотеки-філії у селах Насташка, Синява, Острів, Шарки, Бакумівка та Ромашки.

За результатами обстеження було з’ясовано, що в Насташівському будинку культури впорядковано актовий зал, біля Острівського будинку культури впорядковано прилеглу територію. В бібліотеках-філіях презентовано виставки до 35-х роковин Чорнобильської трагедії та нині «кипить» гурткова робота з підготовки пасхальних поробок, прикрас та писанок до Великодніх свят.

Культурні заклади зазначених сіл громади впорядковано на належному рівні, проте існують ще деякі невирішені проблемні питання: щодо побілки сільського будинку культури с. Шарки та щодо невивезеного сміття перед сільським клубом с. Троїцького.

Більшість сільських старост активно співпрацюють із відділом культури, молоді та спорту, ідуть на зустріч у вирішенні проблемних питань ввірених їм населених пунктів.

Сподіваємось і на подальшу взаємну співпрацю із сільськими старостами, на зворотню взаємодію із органами виконавчої влади, на підтримку розвитку місцевої народної творчості, аматорського мистецтва та якісного культурного обслуговування громадян!