Здійснено виїзд робочої групи щодо обстеження доріг

Дата: 27.04.2021 11:53

Фото без опису26 квітня 2021 року за дорученням Рокитнянського селищного голови, робочою групою у складі заступника селищного голови Миколи Соколовського, директора комунального підприємства селищної ради "Рокитнеблагоустрій" Юрія Сахна, начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанни Головіної, старости села Запруддя Василя Бойка та старости села Савинці Наталії Савчук, з метою визначення обсягу необхідного об’єму робіт щодо ремонту доріг здійснено огляд стану дорожнього покриття вулиць Гагаріна та Академіка Корольова в селі Запруддя, вулиці 8 Березня в селі Савинці та вулиці Щорса в селі Синява.

За результатами виїзду прийнято рішення про необхідність виготовлення документації на очікувану вартість поточного ремонту і проведення процедури закупівлі послуг на проведення поточного ремонту вулиці Гагаріна в селі Запруддя через електронну систему публічних закупівель України ProZorro, встановлення попереджувальних дорожніх знаків по вулиці 8 Березня в селі Савинці, вирівнювання та планування з додаванням гравійно-щебеневої суміші ділянки дороги по вулиці Щорса в селі Синява.