Привітання ветерана праці з 85-річним ювілеєм

Дата: 27.04.2021 11:39

26 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступник Микола Соколовський та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва привітали ветерана праці Миколу Сича з 85-річним ювілеєм.

Микола Лукич довгий час пропрацював на освітянській ниві, нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти СРСР, нагрудним знаком "Відмінник народної освіти УРСР", присвоєно почесне звання "Заслужений працівник освіти України". Керівник громади побажав ювіляру міцного здоров’я, добра, радості в житті й надалі не втрачати життєвої наснаги.

Вітаючи ювіляра, гості бажали йому благополуччя й довголіття, а ще - надалі залишатися таким щирим й життєрадісним, сповненим непереможної віри у завтрашній день. Микола Лукич щиро дякував гостям за привітання та із посмішкою на вустах поділився спогадами зі свого життя.