26 квітня 1986 року сталась найбільша у світі техногенна  катастрофа. Сьогодні виповнюється 35 років з моменту як на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС пролунав потужний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

З нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у закладах загальної середньої освіти Рокитнянської селищної ТГ було організовано та проведено в соціальних мережах поетичні марафони серед учнів та вчителів, онлайн-виставки дитячих малюнків "Чорнобильська катастрофа", "35-річниця Чорнобильської трагедії", "Чорнобиль очима дітей".

У шкільних бібліотеках закладів освіти проведені виставки книг у на тему: "Дзвони Чорнобиля", оформлено експозиції на тему: "Крок у безсмертя".

Класними керівниками проведено он-лайн інформаційні повідомлення "Чорнобиль нам у серці бринить", організовані перегляди відеофільмів у групах facebook до Дня Чорнобильської трагедії: «Місто привид» «Книга-мандрівка. Україна». Чорнобиль»; «16 маловідомих фактів про Чорнобиль»; відеоурок «Радіація. Атомна енергія. Чорнобиль»; відеосюжети «Радіація», «Джерела радіації», «Ударив чорний дзвін», «ЧОРНОБИЛЬ – 35 років після катастрофи». На базі Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників 26 квітня відбулось онлайн засідання літературної студії «Чорнобиль у нашій пам’яті». У процесі спілкування вчитель Острівського закладу загальної середньої освіти Ратушна Л.Д. зачитала власні вірші, присвячені цій трагічній даті в історії України. До заходу долучились учні та педагоги Острівського ЗЗСО, Ромашківського ЗЗСО, Ольшаницького ЗЗСО, Насташівського ЗЗСО, Житньогірського ЗЗСО, Синявського ОЗО.