Г. Галиць: Головне завдання страхового експерта з охорони праці – якнайшвидше і якісніше скласти акт розслідування, затвердити його та надати потерпілому для отримання виплат

Дата: 20.04.2021 12:10
Кількість переглядів: 344

Основне задання, яке стоїть перед Фондом та страховим експертом з охорони праці у складі комісії з розслідування нещасного випадку – забезпечити якнайшвидше і якісніше складання акта розслідування гострого професійного захворювання за формою Н-1, його затвердження та надання потерпілій особі для отримання страхових виплат. На цьому наголосив в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць під час відеоконференції 19 квітня з керівниками відділень та страховими експертами з охорони праці. «Для цього необхідно здійснювати постійний контроль за своєчасністю, об’єктивністю розслідувань, підготовкою матеріалів і веденням обліку випадків», - додав начальник обласного управління.

Фото без опису

Станом на 16 квітня цього року до управління надійшло від медичних закладів Київщини 1919 повідомлень (40 – із смертельним наслідком) про випадки гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних захворювань в умовах підвищеного ризику зараження збудником інфекційної хвороби (коронавірус SARS-CoV-2). Утворено 1914 комісій з розслідування за участю представників Фонду. Кількість завершених розслідувань – 1614 (84,3%), з яких визнано страховими – 803 (49,8%).

Співвідношення завершених розслідувань до кількості отриманих повідомлень по управлінню – 85,2%. Разом з тим, за даними з ЄІАС не завершено розслідування 234 випадків (12,2%) від загальної кількості утворених комісій. Найбільша кількість незавершених розслідувань у страхувальників, які зареєстровані у відділенні м. Біла Церква та Ірпінському відділенні – це 73% від загальної кількості незавершених розслідувань. Найдовша тривалість розслідування випадків гострого профзахворювання у таких лікарнях: КНП «Білоцерківська міська лікарня №1», КНП «Білоцерківська міська лікарня №2», КНП «Білоцерківська міська лікарня №3» та КНП «Макарівська центральна районна лікарня». Не завершено розслідування жодного з 10 випадків гострого профзахворювання у КНП «Славутицька міська лікарня».

«Ми розуміємо в яких умовах працюють медичні заклади, але відсутність злагодженої роботи всіх учасників розслідування нещасних випадків не дасть потрібного результату», - сказав керівник управління.

Георгій Галиць доручив керівникам відділень заповнити вакансії страхових експертів з охорони праці та підключати страхових експертів, які мають менше навантаження, до роботи інших відділень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь