Чергове обстеження закладів культури громади

Дата: 22.04.2021 09:45

21 квітня 2021 року заступник селищного голови Олександр Конопчук, в.о. начальника відділу культури молоді та спорту Світлана Полив’ян та директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Олена Горова здійснили черговий об’їзд будинків культури, сільських клубів та бібліотек-філій Рокитнянської територіальної громади.

Керівництво відвідало заклади культури у селах Савинці, Житні Гори, Ромашки, Бакумівка, Шарки та селищі Рокитне.

Директори та завідувачі культурних закладів розповіли про всі нагальні проблеми ввірених їм закладів, продемонстрували діяльність культурно-мистецьких заходів та гурткової роботи - наразі щодо підготовки пасхальних поробок, прикрас та писанок до Великодніх свят.

Заклади культури є бюджетними неприбутковими організаціями, відповідно їх діяльність можлива за умови ефективної підтримки з боку владних структур громади задля якісного проведення культурно-мистецьких заходів місцевого, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.