21 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Діренко провів засідання комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді і спорту та соціального захисту населення.

На порядок денний винесено 5 питань, а саме: про затвердження Положення про інспекторів з благоустрою Рокитнянської селищної ради та документів, що регулюють його діяльність; про розробку детального плану території (3 проекти); про затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі архітектури та містобудування Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Опрацювавши всі питання порядку денного, членами комісії вирішено винести їх на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради, яка відбудеться 23 квітня 2021 року.

У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна.