Проведена перевірка джерел зовнішнього протипожежного водопостачання з спуском води по селищу Рокитне

Дата: 21.04.2021 11:39

20 квітня 2021 року, за участю завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці Рокитнянської селищної ради Станіслава Теліуза, начальника 2 караулу 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Рокитне 4 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту Віталія Білозерського, пожежного рятувальника 18-ДПРЧ смт Рокитне Олександра Курача, головного інженера комунального підприємства селищної ради "Рокитне водоканал" Віталія Мовчана проведена перевірка джерел зовнішнього протипожежного водопостачання з спуском води по селищу Рокитне.

Під час перевірки виявлено 9 несправних пожежних гідрантів. Поблизу кожного із них відсутні покажчики. Пожежний гідрант по вулиці Вокзальна, 44 потребує зміщення бетонної плити, а по вулиці Короленка, 16А - накриття бетонною плитою. За підсумками перевірки складено відповідний акт.