Відбулось засідання "круглого столу" з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 20.04.2021 18:10

20 квітня 2021 року, напередодні 35 роковин Чорнобильської катастрофи, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів засідання "круглого столу" з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У засіданні також взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, директор комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра, заступник директора комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" Валентина Жарко, завідувач КП "Аптека № 1" Ольга Маніленко, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 4 Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Світлана Бульвінська та старший майстер служби експлуатації системи газопостачання Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Сергій Бурлака.

Юрій Андрійович наголосив на уважному ставленні до людей, які пройшли всі жахіття Чорнобильської катастрофи. В ході зустрічі ліквідатори аварії  обговорили  з представниками влади болючі проблеми, а саме: забезпечення ліквідаторів безкоштовними ліками, санаторно-курортним лікуванням, надання пільг та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, проблемами медичного обслуговування, пенсійного забезпечення, вирішення побутових проблем.

Під час заходу присутні також були поінформовані про зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги.

В свою чергу, ліквідатори аварії поділилися своїми спогадами про трагедію, яка сталася 35 років потому, закликали усіх пам'ятати про подвиг людей, допомагати їм, покращити умови їх соціального захисту.

"Будемо докладати максимум зусиль, щоб зобов’язання, взяті державою перед чорнобильцями, були виконані", - наголосив Юрій Андрійович.

Підсумовуючи зустріч, керівництво громади подякували учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за мужність та відвагу, бажали міцного здоров’я та родинного затишку.

На завершення засідання селищний голова дав доручення провести нараду з керівниками банківських установ щодо зменшення вартості банківських послуг при оплаті житлово-комунальних рахунків.