„Прийміть дитину у родину” з таким закликом звертаємось до жителів нашої громади, які мають бажання та можливість взяти на виховання дитину в  свою сім’ю. 

Сім’я це неповторне середовище для розвитку дитини, формування  її в повноцінну людину і громадянина. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування позбавлені цієї життєвої підтримки.

Основна мета сімейних форм виховання – тимчасове утримання (окрім усиновлення) й виховання дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Практично кожна дитина, яка сьогодні виховується в інтернатному закладі, мріє про сім’ю.

Якщо Ваше серце наповнює любов до дітей та бажання щоб Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім на виховання та спільне проживання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу або стати патронатними вихователями звертайтеся за детальною інформацією до Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського районну Київської області за адресою: вул. Першотравнева, 6, ІІ поверх, тел. 5-12-87. 

#Прийміть_дитину_у_родину