20 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський відвідали комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Острів".

Під час візиту керівництво громади ознайомились із роботою підприємства, проблемами та перспективами розвитку. Юрій Андрійович та Микола Васильович поспілкувалися із директором підприємства Миколою Поночовним та його працівниками щодо нагальних проблем, які виникають в процесі роботи та впливають на якість обслуговування мешканців громади. Очільник громади дав доручення окультурити прилеглу територію підприємства та навести лад прилеглої території до сміттєзвалища твердих побутових відходів.

Цього ж дня керівництво громади  з робочою поїздкою побували в селі Насташка. Посадовці поспілкувались із старостою сіл Насташка та Колісникове Олесею Кашубою, обговорили питання життєдіяльності села, перевірили в якому стані знаходяться дороги, узбіччя, тротуари, зелені насадження тощо. Було дано доручення провести благоустрій узбіччя дороги при в’їзді в село Насташка. На завершення зустрічі, Юрій Андрійович відзначив, що такі робочі поїздки практикуватиме й надалі. Вони дають можливість на власні очі оцінити стан справ у різних галузях господарства, дізнатися про основні проблемні питання, сформувати перелік об’єктів, які потребують першочергової підтримки влади громади.