Неофіційні трудові відносини між роботодавцем і найманим персоналом, на жаль, не рідкісне, але надзвичайно негативне явище сучасного суспільства. Адже, погоджуючись на заробітну плату в конверті, особа позбавляє себе права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного листа, гарантій на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, а ще – втрачає страховий стаж, що негативно вплине на пенсійне забезпечення на схилі літ. 

Цінуйте себе і вимагайте пошани до власної праці! 

Ваше завдання – переконати керівника дотримуватися норм чинного законодавства шляхом легального працевлаштування та офіційного укладання трудового договору. 

У разі відмови кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів з метою захисту своїх конституційних прав.

Соціально відповідальні працедавці дбають про своїх підлеглих та їхнє майбутнє.

Зробити крок назустріч суспільству легко – необхідно легалізувати працю співробітників і відмовитися від заробітної плати у конверті. 

Якщо у вас виникли запитання, фахівці Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості охоче нададуть на них вичерпні відповіді. 

Чекаємо на дзвінки за тел. (04562) 5 13 89, 5 13 81. Усі консультації безкоштовні!

#КОЦЗ #Рокитне_філія #служба_зайнятості #послуги