Рейд з питань легалізації трудових відносин

  • 188

Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. Кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується, згідно з Конституцією України. Варто пам’ятати, що наше рішення впливає на майбутнє. 

Питання легалізації трудових відносин, легалізації заробітної плати та підвищення рівня оплати було, є і залишається актуальним Наймані працівники часто не наполягають на укладенні трудових договорів  із роботодавцем, живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним "перевагам" .

13 квітня директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Л.Глюза та провідний спеціаліст філії В.Томілович відвідали торговельні заклади смт Рокитне та провели інформаційно-роз"яснювальну роботу щодо переваг легальної зайнятості працівників.

Пояснили і роботодавцям, і працівникам, що небезпека "тіньової" зайнятості, як і "тіньової" заробітної плати , полягає не стільки в тому, що бюджет недоотримує кошти, а й у тому, що громадяни взагалі ризикують втратити право на отримання пенсії або її частини, оскільки при обчисленні пенсії враховуються страховий стаж та розмір зарплати.

#КОЦЗ #Рокитне_філія #служба_зайнятості #послуги