Нарада зі старостами сіл Рокитнянської громади

Дата: 05.04.2021 14:00

05 квітня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів нараду зі старостами сіл Рокитнянської громади.

Розглянуто питання про передачу архівних документів від сільських рад району, що реорганізовуються до новоствореної територіальної громади, про наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади, про оренду земельних ділянок на території Рокитнянської селищної ради, про інвентаризацію земельних ділянок під водними об’єктами з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства України, про встановлення місцевих податків і зборів на 2020-2021 роки, про інвентаризацію земельних ділянок, про протипожежний захист екосистем в сільській місцевості, про благоустрій населених пунктів Рокитнянської громади.

У нараді взяли участь заступник селищного голови Микола Соколовський, начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслав Теліуз, головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради Марія Мосейчук, завідувач Рокитнянського архівного сектору архівного відділу Білоцерківської районної державної адміністрації Віра Смольницька, головний інспектор Рокитнянського сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області Альона Потомська, завідувач КУ "Трудовий архів Рокитнянської селищної ради" Роман Прокопчук.