05 квітня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів щотижневу нараду із заступником селищного голови Миколою Соколовським та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень: директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук доповів, що працівниками підзвітної служби здійснено поточний ремонт покрівлі будинку по вулиці Ентузіастів, 8 та ремонт козирка за адресою Ентузіастів, 19Б. Директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно повідомив, що тривають роботи з благоустрою населених пунктів громади. Директор комунального підприємства "Рокитневодоканал" Олексій Ніколенко зазначив, що працівниками підприємства здійснено пробивання каналізаційної системи водовідведення по вулицях: Лісна, 12, Заводська, 5, Садова, 5 та 7, Незалежності, 1, Ентузіастів, 17Б та ремонт водопостачання у будинку для одиноких громадян похилого віку, що у селі Насташка.

По завершенню наради в.о. селищного голови кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.