02 квітня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про посилення протиепідемічних заходів в Рокитнянській громаді, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою СОVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та призупинення роботи закладів освіти, культури, торгівлі та сфери обслуговування.

Членами комісії вирішено продовжити протиепідемічні заходи в Рокитнянській громаді до 09.04.2021 року та призупинити роботу:

• загальноосвітніх, позашкільних (шляхом переведення на дистанційне навчання);
  • дошкільних навчальних закладів;
  • закладів культури, торгівлі (окрім продовольчих магазинів);
  • сфери обслуговування (перукарні, салони краси, спортивні зали);
  • промислового ринку (зокрема місця стихійної торгівлі) з 00 годин 00 хвилин 03.04 2021 року до 09.04.2021 року;
  • створити мобільні групи, за участю працівників поліції, для здійснення контролю за виконанням даного рішення комісії.