Нарада щодо безпеки харчових продуктів і система HACCP

Дата: 31.03.2021 14:24

Фото без опису31 березня  2021 року у Рокитнянському районному управлінні Держпродспоживслужби в Київській області відбулась нарада щодо якісного харчування хворих у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" та вимоги щодо НАССР у сфері обігу продуктів харчування (громадського харчування).

Під час наради обговорено нормативні акти стосовно необхідності запровадження системи НАССР: Закон України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів"; наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 № 590 "Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)"; наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 17.11.2020 № 2347 "Про затвердження Методичних настанов щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти".

У нараді взяли участь  заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський, директор комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" Сергій Ігнатьєв та його заступник з економічних питань Любов Кузніцова, начальник Рокитнянського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Леонід Джміль, головний спеціаліст Рокитнянського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олег Андрушко.