Вдячність за матеріальну та фінансову допомогу!

Дата: 31.03.2021 13:20

Рокитнянська селищна рада та Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради висловлюють щиру вдячність за надану матеріальну та фінансову допомогу у вирішенні питання з водопостачання для підопічних, які перебувають у будинку для одиноких громадян похилого віку, що у селі Насташка.

На прохання директора центру Інни Денисенко відгукнулися: депутати Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області Бусол Сергій Володимирович, Литвин Олександр Васильович, Литвин Ярослав Васильович, місцеві підприємці Денисенко Володимир Васильович, Топалов Володимир Володимирович та директор ТОВ "Рокитнянський рибгосп" Іванченко Станіслав Іванович.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть люди, які завжди готові допомогти іншим, і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Висловлюємо щиру подяку за виявлене милосердя та допомогу тим, хто її особливо потребує!