Екстрений виїзд працівників Центру соціальних служб селищної ради та служби у справах дітей та сім’ї селищної ради

Дата: 30.03.2021 13:45

29 березня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом із працівниками служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради здійснили екстрений виїзд в сім’ю, у якій виховується малолітня дитина. Близькі родичі повідомили, що мати зі своїм чоловіком вживає алкогольні напої. В момент відвідування сім’ї мати була з ознаками алкогольного сп’яніння. Надалі сім’я буде отримувати необхідні консультації щодо відповідального батьківства та рекомендації для вирішення складних життєвих обставин.