Виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я

Дата: 17.03.2021 17:33

Відповідно до доручення Рокитнянського селищного голови, у складі заступника селищного голови Олександра Конопчука, начальника відділу освіти селищної ради Сергія Діренка, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслава Теліуза, 17 березня 2021 року, здійснено виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я на підвідомчі території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області з метою огляду матеріально-технічної бази закладів освіти, які будуть передані на баланс селищної ради.

В ході об’їзду члени комісії детально обстежили приміщення навчальних закладів, які знаходяться в смт Рокитне та склали відповідні акти. Слід відзначити, що Рокитнянські заклади загальної середньої освіти № 1, № 2, № 3, Рокитнянські гімназії № 4 та № 5, Рокитнянський ліцей – МАН знаходяться у доброму стані, а от спортивний зал позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа" та Центр дитячої та юнацької творчості Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області потребують капітального ремонту покрівлі. Селищний голова доручив профільним відділам посилити роботу у цьому напрямку. З метою більш детального вивчення даної ситуації, у найкоротший термін буде проведено виїзну нараду за участі фахівців.