Дата: 17.03.2021 14:26

17 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Богданова. Розпочалось засідання виконкому із заслуховування старост сіл про затвердження звітів про виконання сільських бюджетів за 2020 рік.

У ході засідання розглянуто 38 питань з різних сфер життєдіяльності громади, серед них: про створення комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"; про організацію та проведення в Рокитнянській територіальній громаді призову громадян України на строкову військову службу з 1 квітня по 30 червня 2021 року; про надання дозволу на встановлення меморіальної плити на старому єврейському кладовищі в смт Рокитне. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення. У засіданні взяли участь начальник фінансово-господарського відділу селищної ради Наталія Ніколенко, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Людмила Секрет, головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради Марія Мосейчук, директор Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради Інна Денисенко, військовий комісар Рокитнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Бабенко. По закінченню засідання Юрій Андрійович подякував старостам сіл за допомогу під час збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям, а волонтеру Юрію Виродову та голові благодійного фонду "На світанку" Віталію Герасичеву за благодійну допомогу та доставку гуманітарного вантажу в зону проведення АТО.