Нарада щодо організації проведення ямкового ремонту вулиць комунальної власності в Рокитнянській громаді

Дата: 02.03.2021 15:46

02 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо організації проведення ямкового ремонту вулиць комунальної власності в Рокитнянській громаді.

На порядок денний виносилося питання стану дорожнього покриття та першочергові заходи щодо проведення ямкового ремонту вулиць комунальної власності. Юрій Андрійович наголосив на необхідності оперативного вирішення даної проблеми, оскільки безпека руху на дорозі та попередження виникнення аварійних ситуацій є головним завданням на сьогодні. Учасники наради визначили ділянки доріг, які потребують першочергового ремонту та визначення необхідного фінансування для виконання ямкового ремонту. Керівник громади наказав прийняти всі можливі міри для виконання вищезгаданих робіт та дав відповідні доручення та вказівки. У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступник селищного голови Микола Соколовський, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець, начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер селищної ради Наталія Ніколенко, головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради Марія Мосейчук, директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно.