Засідання позачергової комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 01.03.2021 15:39

01 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про посилення протиепідемічних заходів в Рокитнянській громаді, пов'язаних із гострою респіраторною хворобою СОVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS CoV-2.

Під час засідання директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Київської області Білоцерківського району "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра та лікар-педіатр закладу Валентина Баштова надали дані про захворюваність населення. На даний момент найбільша кількість хворих – 403 пацієнти. Контактних осіб – 317. Захворіло 78 медпрацівників, 23 лікаря, 38 медичних сестер, 17 осіб -  молодший медичний персонал. Помер один медичний працівник. Вірус став набагато агресивніший. Захворюваність в громаді – найвища в області.

Юрій Андрійович проінформував, що на території Рокитнянської громади вводиться "помаранчевий" рівень адаптивного карантину та запроваджуються протиепідемічні заходи, передбачені для "помаранчевого" рівня епідемічної безпеки, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.

У засіданні взяли участь члени комісії.