Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 26.02.2021 14:42

26 лютого 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді.

Розглянуто питання про встановлення „жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, про епідемічний стан на підвідомчій території Рокитнянської селищної ради, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS CoV-2, про перехід на дистанційну форму навчання Рокитнянських закладів загальної середньої освіти №2 та №3, у зв’язку із лабораторним підтвердженням гострої респіраторної хвороби COVID-19 у педагогічних працівників, про закриття 2 груп ДНЗ „Світанок” та 1 групи ДНЗ „Первоцвіт”.

У засіданні взяли участь члени комісії,  директори закладів загальної середньої освіти та завідувачі дошкільними навчальними закладами. Юрій Андрійович закликав присутніх дотримуватись заходів безпеки та використовувати засоби індивідуального захисту під час відвідування громадських місць.

По завершенню засідання відбулася нарада із директорами закладів загальної середньої освіти та завідувачами дошкільними навчальними закладами де порушено питання про дотримання заходів безпеки та обмеження в умовах „жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та про матеріально-технічне забезпечення харчоблоків.