Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 13:47

20 лютого Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє України. Саме в цей день 7 років тому на Майдані загинуло найбільше активістів Революції Гідності.

Тож сьогодні, 19 лютого 2021 року, у Рокитнянській громаді в знак вшанування історичної події відбулося покладання квітів до дошки Героїв Небесної Сотні та пам'ятного знаку Захисникам України. У заході взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар ради Юрій Шимченко, заступник селищного голови Микола Соколовський, керуюча справами ради Таїсія Ігнатьєва, Рокитнянський військовий комісар Володимир Бабенко, учасники антитерористичної операції та директори комунальних підприємств селищної ради.

До присутніх звернувся селищний голова Юрій Андрійович, який у своєму виступі зазначив, що сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Це люди, яких Україна буде пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

Вічна пам'ять загиблим активістам Майдану, які віддали своє життя за волю та свободу України.

У зв’язку із запровадженими карантинними обмеженнями, захід відбувся без залучення широкого кола громадськості.