15 лютого 2021 року у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради "Центральний будинок культури" відбулися заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. На початку заходу присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів.

З вітальним словом до воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО звернувся Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов. Він зауважив, що сьогодні безцінний бойовий досвід воїнів-інтернаціоналістів потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами, та побажав воїнам, які з честю виконували та виконують свій військовий обов’язок, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди родинам, достатку і довголіття.

Звернувся до своїх побратимів і голова Рокитнянської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Андрієнко і побажав всім міцного здоров’я, миру та спокою. Присутніх у залі порадували своїм виступом вокальний ансамбль "Соловей". Після закінчення концертної програми керівництво громади та воїни-інтернаціоналісти поклали квіти до пам’ятного знака воїнам-афганцям і до пам’ятного знаку Захисникам незалежності України.

Цього дня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулася поминальна панахида, в якій взяли участь воїни-інтернаціоналісти.